Šuoliai į vandenį

Baku: Šuolininkė Indrė Girdauskaitė pateisino lūkesčius

Indre_Girdauskaite_LTU_Diving

Indre_Girdauskaite_LTU_Diving

Azerbaidžane vykstančiose Europos žaidynėse šuolių nuo 3 m tramplino rungtyje Indrė Girdauskaitė užėmė 19-tą vietą. Nors sportininkė nepateko į jaunimo iki 18 m. varžybų finalą, sportininkės mama trenerė Asta Girdauskienė jos pasirodymą vertina labai gerai.

„Sportininkė įvykdė visas užduotis, planavome, kad ji užims 18-24 vietą, užėmė 19-ą, tačiau nuo 18 atsiliko labai nedaug. Indrė padarė porą klaidų, bet pasirodymu esu patenkinta. Visi konkurentai mums žinomi, anksčiau Indrė su jais susitiko jaunių varžybose, pernai – Europos jaunių čempionate, kur buvo 22-a, o čia – 18. Savo pagrindinius varžovus ji aplenkė ir tobulėja“, – teigė trenerė.

Šioje rungtyje atliekami devyni šuoliai – iš pradžių penki skirtingų klasių nedidelio sudėtingumo šuoliai, kurių ribota koeficientų suma turi būti 9,5. Po to atliekami keturi skirtingu klasių šuoliai su neribotu sudėtingumo koeficientu.

Geriausiai Indrei sekėsi atlikti du su puse apsivertimo atgal susirietus, teisėjai už ši šuolį jai skyrė 49,00 balus. Šuolių nuo 1 m tramplino rungtyje Lietuvos sportininkė buvo 16-a.

Šuolininkė birželio 24 d. išvyks į „Grand Prix” etapą Madride, kur šoks nuo 3 m tramplino, o liepos 26 d. – į pasaulio čempionatą Kazanėje. Čia Indrė jau dalyvaus suaugusiųjų varžybose ir šoks nuo 1 ir 3 m tramplinų. 

LTOK.lt

Varžybų rezultatai
Daugiau nuotraukų

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai