Šuoliai į vandenį

Europos jaunių šuolių į vandenį čempionatas Bergamo (Italija)

Vakar, liepos 1 d., Bergamo (Italija) startavo Europos jaunių šuolių į vandenį čempionatas. Lietuvą atstovauja Kauno plaukimo mokyklos auklėtinės 15-metė Daniela Aleksandravičiūtė ir 16-metė Indrė Girdauskaitė.

Pernai Europos jaunių čempionate Poznanėje sėkmingai startavusi Indrė Girdauskaitė savo (14-15 metų) amžiaus grupėje šuoliuose nuo 1 m ir 3 m tramplino pateko į finalą ir užėme atitinkamai 12-tą ir 11-tą vietas. Šiemet Indrė turi sudėtingesnę programą, tačiau ji rungtyniaus vyresnėje 16-17 metų amžiaus grupėje su labiau patyrusiomis varžovėmis.

Pirmoji čempionate liepos 1 d. startavo Daniela Aleksandravičiūtė. Šuoliuose nuo 3 m tramplino preliminariose varžybose sportininkės atliko 8 šuolius. Danielai nepavyko gerai atlikti du paskutinius šuolius, ir ji liko priešpaskutinėje 23-oje vietoje. Šioje rungtyje nugalėjo 14-metė Rusijos atstovė, antrą ir trečią vietas užėmė 15-metės sportininkės iš Vokietijos ir Didžiosios Britanijos.
Pažymėtina, kad varžybos vyksta atvirame baseine, kas mūsų šalies sportninkėms labai neįprasta, nes jos treniruojasi uždarame baseine, o treniruočių stovyklų atvirame ore taip pat neturėjo.