Šuoliai į vandenį

Europos žaidynės baigėsi šuolininkėms į vandenį Vitai Šlajūtei ir Urtei Valeišaitei

Vita Šlajūtė (archyvas) / Viktorijos Makovskajos/LTU Aquatics nuotr.

Birželio 22-28 d.
Lenkija
Rezultatai
Transliacija

Lenkijoje trečiadienį Europos žaidynėse baigiasi šuolių į vandenį varžybos. Paskutinę dieną Žešuve pasirodė ir dvi Lietuvos šuolininkės į vandenį – moterų 1 m tramplino rungtyje dalyvavo vilnietės Vita Šlajūtė ir Urtė Valeišaitė.

Tarptautinėse varžybose jaunimo amžiaus grupėje tebesivaržančios mūsų šalies atstovės čia konkuravo su kur kas labiau patyrusiomis sportininkėmis – be mūsiškių šios rungties kvalifikacijoje startavo dar 23 šuolininkės.

Sėkmingiau iš lietuvių varžybos susiklostė 17-metei V. Šlajūtei. Dalyvėms atlikus po keturis šuolius, lietuvė rikiavosi 18-a, o varžybas užbaigė 20-oje vietoje. Vilnietės šuolius teisėjai iš viso įvertino 197,50 balo.

Kita lietuvė – 18-metė vilnietė U. Valeišaitė – surinko 159,05 balo ir bendroje moterų įskaitoje užėmė 25-ą vietą. Lietuvei geriausiai pavyko atlikti patį pirmąjį savo šuolį (403B), tačiau kiti mūsiškei pavyko ne taip sėkmingai.

Į finalą pateko 12 geriausiai pasirodžiusių šuolininkių.

Atrankos lydere tapo 20-metė Švedijos sportininkė Emilia Nilsson Garip (274.35), o vietą finaliniame dvyliktuke garantavo 223,95 rezultatas.

Europos žaidynėse sportininkų šuolius į vandenį taip pat vertino ir tarptautinės kategorijos teisėja iš Kauno – Alė Pikturnienė.

Kęstutis Autukas ir Alė Pikturnienė

Kitą mėnesį lietuvių dar laukia pasaulio čempionatas Fukuokoje (Japonija), o rugpjūtį – Europos jaunių-jaunimo šuolių į vandenį čempionatas Rijekoje (Kroatija).

Lietuvos šuolininkų rezultatai Europos žaidynėse

  • 8 vieta – 3 m tramplinas (sinchroniniai) – Vita Šlajūtė ir Urtė Valeišaitė
  • 20 vieta – 1 m tramplinas – Vita Šlajūtė
  • 25 vieta – 1 m tramplinas – Urtė Valeišaitė
  • 28 vieta – 1 m tramplinas – Martynas Lisauskas
  • 31 vieta – 3 m tramplinas – Martynas Lisauskas

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai