Šuoliai į vandenį

Kaune surengtas šalies šuolių į vandenį jaunučių-vaikų čempionatas

Varžybų akimirka. Kauno plaukimo mokyklos nuotr.

Gegužės 15 d. Kaunas Rezultatai

Gegužės 15 dieną Kaune vyko Lietuvos šuolių į vandenį jaunučių-vaikų čempionatas, kuriame varžėsi Kauno ir Vilniaus jaunieji šuolininkai.

C grupė

Jaunučių grupėje tarp mergaičių geriausiai pasirodė Astos Girdauskienės treniruojama Emilija Maželytė, surinkusi 222,85 balo. Antrąją vietą užėmė Urtė Brazytė (tren. A. Jurevičienė) – 181,75 balo. O trečia buvo Aušra Malskaitytė (tren. K. Autukas), surinkusi 170,90 balo.

Berniukų grupėje stipriausias buvo trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis Kiril Baziuk. Jis iš viso surinko 255 balus. Antroji vieta atiteko Svajūnui Cechanavičiui (tren. A. Girdauskienė) – 232 balai. Trečią vietą užėmė Pranciškus Petrauskas (tren. K. Autukas), surinkęs 206,70 balo.

D grupė

Vaikų (mergaičių) grupės nugalėtoja tapo Ieva Maželytė (tren. A. Girdauskienė), surinkusi 111,80 balo. Ji aplenkė antrą vietą (102,55) užėmusią Viltėją Juknaitytę (tren. A. Girdauskienė) ir trečią vietą iškovojusią Justę Mikelaitytę (A. Jurevičienė) – 95,75 balo.

Trenerės A. Girdauskienės auklėtinis Edvinas Račkauskas (99,50) nugalėjo berniukų grupėje. Čia antras (97,35) buvo Dovydas Vasiliauskas (tren. A. Jurevičienė), o trečioji vieta atiteko 80 balų surinkusiam Mykolui Godvadui (A. Girdauskienė).

E grupė

Jauniausioje varžybų grupėje pasirodė A. Girdauskienės ugdytiniai. Tarp mergaičių geriausiai šuolius į vandenį atliko Ieva Tarasevičiūtė (75,45). Antrą vietą užėmė Gabrielė Kielytė (62,30), o trečia buvo Agota Kasikauskaitė (54,50).

Berniukų įskaitoje pirmas buvo Mantas Vaidelis (98,60). Antroji vieta atiteko Aurimui Labučiui (93,35), trečią vietą užėmė Aidas Mykolaitis (78,70).