Šuoliai į vandenį

Lietuviai startavo pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate

sebastian konecki pjc 2021

Treneris Kęstutis Autukas su Vita Šlajūte ir Sebastian Konecki

Gruodžio 2-9 Kijevas (Ukraina) Tvarkaraštis Rezultatai
 

Ukrainos sostinėje Kijeve pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate penktadienį savo pasirodymą pradėjo abu Lietuvos atstovai Sebastian Konecki ir Vita Šlajūtė.

Vyresnių (17-19 m.) vaikinų grupėje šuolius nuo 3 m tramplino atliko S. Konecki. Trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis pranoko prancūzą Cyprien Mennecier, austrą Anton Knoll ir korėjietį Hyeon Seo Jung bei užėmė 20 vietą tarp 23 atrankos dalyvių.

sebastian konecki pjc 2021

Vilniečio šuolius teisėjai įvertino 392,35 balo. Iki vietos stipriausiųjų dvyliktuke mūsiškiui pritrūko 78,85 balo. Su geriausiu rezultatu į finalą pateko Dongmin Joung iš Pietų Korėjos. Jis iš viso surinko 533,60 balo.

Kvalifikacijos vaizdo įrašas

 

Pirmadienį S. Konecki dalyvaus šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Jaunesnių (15-16 m.) merginų grupėje penktadienį varžėsi V. Šlajūtė (tren. Jurga Simanavičienė), atlikusi šuolius nuo 1 m tramplino. Lietuvos sportininkės pasirodymą teisėjai įvertino 238,00 balo.

Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė 18 vietą ir į finalą nepateko.

vita slajute pjc 2021

Kvalifikacijos lydere tapo Vokietijos atstovė Johanna Krauss, surinkusi 334,55 balo. Iki finalo mūsų sportininkei pritrūko 34,85 balo.

Kvalifikacijos vaizdo įrašas

 

Čempionato teisėjų brigadoje dirba 17 šalių atstovai, tarp kurių ir tarptautinės kategorijos teisėja Alė Pikturnienė (Kauno plaukimo mokykla). Jaunųjų sportininkų šuolius taip pat vertina jos kolegos iš Kolumbijos, Kroatijos, Egipto, Ispanijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Italijos, Kuveito, Meksikos, Lenkijos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos, Šveicarijos ir JAV.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lietuvos plaukimo federacija (@ltuswimming_official)

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad šis čempionatas turėjo būti surengtas dar praėjusiais metais, tačiau dėl pandemijos jis buvo perkeltas į 2021 metus. Praėjusiame (2018 m.) pasaulio jaunimo čempionate, kuris irgi vyko Kijeve, Lietuvai atstovavo du sportininkai – Aistė Andrašiūnaitė ir Sebastian Konecki. Tąkart abiem mūsų šuolininkams į savo rungčių finalus patekti nepavyko.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai