Lietuvos čempionate – pirmasis šuolininkų startas po karantino

sv cempionatas 2020 1
Iš kairės: Vita Šlajūtė, Indrė Girdauskaitė ir Julita Kvedaraitė.
Vilnius, spalio 17–18 d.
REZULTATAI

Sekmadienį Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseine, Vilniuje, baigėsi dvi dienas trukęs šalies šuolių į vandenį čempionatas.

Pirmąją čempionato dieną varžybų išsiilgę sportininkai dalyvavo šuolių nuo 3 m tramplino rungtyje. Vyrų grupėje ant prizininkų pakylos lipo Vilniaus miesto sporto centro (VMSC) auklėtiniai. Geriausiai pasirodė Kasparas Augutis (308,65). Sidabras atiteko Sebastian Konecki (298,75), o bronzinį medalį iškovojo Martynas Lisauskas (269,60).

Moterų grupėje staigmeną pateikė vilnietė Vita Šlajūtė (198,30), įveikusi daugkartinę šalies čempionę šioje rungtyje Kauno plaukimo mokyklos (KPM) šuolininkę Indrę Girdauskaitę (180,20). Bronza atiteko Urtei Valeišaitei (VMSC). Jos pasirodymą teisėjai įvertino 177,20 balo.

Sekmadienį sportininkai atliko šuolius nuo 1 m tramplino. Čia Lietuvos čempionais tapo Indrė Girdauskaitė (203,65) ir Sebastian Konecki (284,80). Sidabro medaliais pasipuošė Kasparas Augutis (244,50) ir Vita Šlajūtė (189,60), o bronziniais prizininkais tapo Martynas Lisauskas (239,20) ir kaunietė Julita Kvedaraitė (152,50).