Šuoliai į vandenį

Lietuvos šuolininkai į vandenį sėkmingai pradėjo varžybas Eindhovene

Sebastian Konecki, Martynas Lisauskas, Alė Pikturnienė ir Kęstutis Autukas | LPF nuotr.

Vasario 2-5 Eindhovenas (NED) Varžybų svetainė Rezultatai Transliacija

Nyderlandų mieste Eindhovene vyksta tarptautinės šuolių į vandenį varžybos „Eindhoven Diving Cup 2023“, kuriose dalyvauja ir būrys Lietuvos sportininkų.

Pirmąją varžybų dieną ant prizininkų pakylos lipo ir mūsų šalies atstovai.

Metų proveržio nominaciją Lietuvos plaukimo federacijos apdovanojimuose neseniai pelnęs vilnietis Martynas Lisauskas iškovojo aukso medalį vaikinų (B gr.) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuvio šuolius teisėjai įvertino 375.90 balo, o artimiausią varžovą vengrą Dániel Abay M. Lisauskas pranoko 50,75 balo. Bronza atiteko vokiečiui Eric Lepère (319.85).

1 m tramplino rungties (B gr.) prizininkai

Šioje rungtyje taip pat startavęs dar vienas vilnietis Kiril Baziuk (289.15) užėmė 10 vietą, o kaunietis Svajūnas Cechanavičius (246.85) buvo 15-as tarp 20 sportininkų.

1 Martynas Lisauskas Vilnius Diving Club 375.90
2 Dániel Abay Hungarian National Team 325.15
3 Eric Lepère Wasserspringerclub Rostock e.V 319.85
10 Kiril Baziuk Vilnius Diving Club 289.15
15 Svajūnas Cechanavičius Kaunas Diving Team 246.85

Vyrų šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje (5 dalyviai) sidabro medalį pelnė vilnietis Sebastian Konecki. Lietuvos sportininkas už savo atliktą programą teisėjų buvo įvertintas antrąja vieta ir 302.15 balo.

Nugalėtoju čia tapo italas Stefano Belotti (347.75), trečią vietą užėmė jo tautietis Milo Zangara (272.20).

1 Stefano Belotti BERGAMO TUFFI A.D.S. 347.75
2 Sebastian Konecki Vilnius Diving Club 302.15
3 Milo Zangara G.S. Fiamme Oro 272.20

Merginų (B gr.) šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje Emilija Maželytė (197.80) iš Kauno užėmė 13-ą vietą tarp 24-ių dalyvių. Čia geriausiai pasirodė Vokietijos sportininkė Sylvana Ayala-Rodriguez (299.00).

1 Sylvana Ayala-Rodriguez Wasserspringerclub Rostock e.V 299.00
2 Beatrice Gallo G.S. Fiamme Oro 290.80
3 Lita van Weert PSV Schoonspringen 284.95
13 Emilija Maželytė Kaunas Diving Team 197.80

Jauniausių dalyvių („Junior Stars“) įskaitoje ketvirtadienį mergaičių šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje varžėsi Ieva Maželytė. Jos šuolius teisėjai įvertino 131.40 balo.

Šioje grupėje kaunietę aplenkė olandė Sophie Overhof (162.05).

1 Sophie Overhof De Dolfijn 162.05
2 Ieva Maželytė Kaunas Diving Team 131.40

Varžybose taip pat dalyvaus Aidas Mykolaitis, Vita Šlajūtė ir Urtė Valeišaitė. Paskutiniai medalių komplektai bus išdalinti sekmadienį.