Šuoliai į vandenį

Lietuvos šuolininkai į vandenį užbaigė pasirodymą pasaulio čempionate

Martynas Lisauskas ir Sebastian Konecki / „LTU Aquatics“ nuotr.

Liepos 14-22 d.
Fukuoka, Japonija
Rezultatai / Rezultatai (gyvai)
Oficiali svetainė
Kur žiūrėti tiesiogiai?

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvos laiku Japonijos mieste Fukuokoje vykstančiame „World Aquatics“ pasaulio čempionate vėl pasirodė du mūsų šalies šuolininkai į vandenį 15-metis Martynas Lisauskas ir 19-metis Sebastianas Koneckis.

Lietuvos čempionai startavo olimpinėje šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje. Deja, abiem lietuviams kvalifikacija nesusiklostė sėkmingai.

Vienas jauniausių čia startavusių sportininkų, čempionato debiutantas M. Lisauskas iš viso aplenkė keturis šuolininkus ir bendroje įskaitoje užėmė 63 vietą. Praėjusių metų pasaulio jaunimo čempionato finalininko pasirodymą varžybų teisėjai įvertino 246,05 balo.

M. Lisausko rezultatai

Po nesėkmės ketvirtajame šuolyje M. Lisauskas buvo smuktelėjęs į paskutinę vietą, tačiau abu paskutinius savo šuolius jis atliko stabiliai ir teisėjų įvertinimai kilstelėjo mūsiškį keliomis pozicijomis į viršų.

Kitas Lietuvos atstovas – S. Koneckis – rytinėje kvalifikacijoje buvo 66-as. Už jo atliktą šešių šuolių programą teisėjai skyrė 222,60 balo.

S. Koneckio rezultatai

Į šios rungties pusfinalį pateko 18-a geriausiai pasirodžiusių atrankos dalyvių. Vietą 18-uke užtikrino 383,60 balo rezultatas.

Kvalifikacijoje daugiausiai balų surinko 21-erių pasaulio ir olimpinis čempionas kinas Wangas Zongyuanas (500,95).

3 m tramplino kvalifikacijos vaizdo įrašas

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LTU Aquatics (@ltuaquatics)

Priminsime, kad M. Lisauskas ir S. Koneckis anksčiau dalyvavo ir šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje, kurioje atitinkamai užėmė 33-ą ir 62-ą vietas.

1 m tramplino kvalifikacijos vaizdo įrašas

Plaukimo varžybos pasaulio čempionate prasidės jau šį sekmadienį (liepos 23 dieną). Pusfinalius ir finalus nuo 14 val. Lietuvos laiku tiesiogiai transliuos LRT Plius ir portalas LRT.lt.

LIETUVIŲ REZULTATAI

Sportininkas Rungtis Dalyvių Atranka Pusfinalis Finalas
Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta
Sebastian Konecki 1 m tramplinas 63 216.45 62 nepateko
3 m tramplinas 67 222.60 66 nepateko
Martynas Lisauskas 1 m tramplinas 63 295.10 33 nepateko
3 m tramplinas 67 246.05 63 nepateko

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai