Šuoliai į vandenį

Lietuvos šuolių į vandenį taurėje – šeimyninis duetas ir vilniečių pergalė

Lapkričio 25–26 Vilnius Nuostatai Rezultatai

Savaitgalį Lazdynų baseine vyko Lietuvos šuolių į vandenį taurės varžybos, kuriose dalyvavo Vilniaus ir Kauno miestų sportininkai.

Kaip šuolininkams sekėsi pirmąją varžybų dieną, skaitykite čia.

Sekmadienį šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje daugiausiai balų iš teisėjų surinko ir aukso medalį iškovojo vilnietė Urtė Valeišaitė (tren. Jurga Simanavičienė). Sportininkės parodyta penkių šuolių programa buvo įvertinta 217,30 balo.

Antrąją vietą užėmė Brigita Onaitytė (176,05 balo), trečia buvo Aušra Malskaitytė (158 balai).

3 m tramplino rungties rezultatai

Analogiškoje vaikinų rungtyje nugalėtoju tapo Sebastian Konecki (tren. Kęstutis Autukas), kurio šeši atlikti šuoliai teisėjų įvertinti 333,40 balo.

Jis aplenkė sidabro medalį iškovojusį Martyną Lisauską (313,65 balo) bei trečią vietą užėmusį Gertą Varneckį (243,15 balo).

3 m tramplino rungties rezultatai

Dvi dienas trukusias varžybas sportininkai užbaigė sinchroninių šuolių nuo bokšto rungtimi.

Aukso medalius čia iškovojo Guoda Šlajūtė su Aušra Malskaityte, surinkusios 141,15 balo, bei šeimyninis duetas – Sergej ir Kiril Baziuk, pelnę 184,80 balo.

Sinchroninių šuolių nuo bokšto rungties rezultatai

Sidabro medaliai atiteko kaunietėms Emilijai Maželytei ir Urtei Brazytei (120,96 balo) bei vilniečiams Sebastian Konecki ir Martynui Lisauskui (172,77 balo).

Šios rungties prizininkais taip pat tapo Brigita Onaitytė su Vaiva Dilyte (100,38 balo) ir Salvius Konecki su Gertu Varneckiu (150,24 balo).

Sinchroninių šuolių nuo bokšto rungties rezultatai

Susumavus abiejų dienų rezultatus paaiškėjo ir komandinės taurės nugalėtojai. Daugiausiai taškų čia surinko sostinės sportininkai. Jiems ir atiteko komandinė taurė.

Komandinė taurė – vilniečių rankose

Specialius prizus varžybų dalyviams įsteigė „LTU Aquatics“ partneriai „Vitiron Lietuva“, o troškulį numalšino „Vichy vanduo“.

Šį savaitgalį (gruodžio 1–3 dienomis) Martynas Lisauskas ir Sebastian Konecki jėgas pasitikrins tarptautinėse šuolių į vandenį varžybose „Madrid International Diving Meet 2023“ Ispanijoje. Varžybų rezultatus bus galima sekti kartu su „LTU Aquatics“.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai