Šuoliai į vandenį

Pasaulio jaunimo čempionatą Sebastian Konecki užbaigė 14-oje vietoje

Lietuvos delegacija: Vita Šlajūtė, teisėja Alė Pikturnienė, treneris Kęstutis Autukas, Sebastian Konecki

Gruodžio 2-9 Kijevas (Ukraina) Varžybų svetainė Rezultatai

Ukrainos sostinėje Kijeve tęsiasi pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatas. Pirmadienio rytinėse varžybose startavo Lietuvos atstovas Sebastian Konecki.

Trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis pasirodė neolimpinėje šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. Teisėjai už vilniečio atliktus dešimt šuolių iš viso skyrė 364.75 balo. Tarp 21 kvalifikacijoje startavusio dalyvio Lietuvos sportininko įvertinimas buvo 14-as.

Į finalą pateko 12 stipriausiai pasirodžiusių šuolininkų. Mūsiškiui iki jo pritrūko tik 33.85 balo. Paskutinis į dvyliktuką prasibrovė ukrainietis Danylo Konovalov (398.60).

Kvalifikacijos vaizdo įrašas:

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko prancūzas Jules Bouyer (474.10), antrą vietą kvalifikacijoje užėmė brazilas Kawan Figueiredo Pereira (436.65), o trečias buvo vokietis Moritz Wesemann (435.80).

Penktadienį Sebastian Konecki varžėsi šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, o čempionato debiutantė Vita Šlajūtė dalyvavo šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuvos sportininkų rezultatai pasaulio jaunimo čempionate:

14 vieta  Sebastian Konecki (1 m)
18 vieta  Vita Šlajūtė (1 m)

20 vieta  Sebastian Konecki (3 m)

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad šis čempionatas turėjo būti surengtas dar praėjusiais metais, tačiau dėl pandemijos jis buvo perkeltas į 2021 metus. Praėjusiame (2018 m.) pasaulio jaunimo čempionate, kuris irgi vyko Kijeve, Lietuvai atstovavo taip pat du sportininkai – Aistė Andrašiūnaitė ir Sebastian Konecki. Tąkart abiem mūsų šuolininkams į savo rungčių finalus patekti nepavyko.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai