Šuoliai į vandenį

Pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate – V.Šlajūtės ir S.Konecki startai

Sebastian Konecki | Fina Development Centre Kazan nuotr.

Gruodžio 2-9 Kijevas (Ukraina) Tvarkaraštis Rezultatai

Ketvirtadienį Ukrainos sostinėje Kijeve prasideda pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatas. Kas porą metų rengiamos svarbiausios jaunimo varžybos praėjusiais metais neįvyko – dėl pandemijos iššūkių jos buvo perkeltos į 2021 metus.

Visi čempionate dalyvaujantys sportininkai varžysis dvejose amžiaus grupėse A (17-19 metų) ir B (15-16 metų). Toks dalyvių amžius organizatorių buvo nustatytas siekiant užtikrinti, kad čia galėtų startuoti ir tie šuolininkai, kurie dėl čempionato perkėlimo būtų praradę galimybę jame sudalyvauti.

Kijeve seksime dviejų vilniečių startus – Vita Šlajūtė (tren. Jurga Simanavičienė) B grupėje pasirodys šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje, o Sebastian Konecki (tren. Kęstutis Autukas) A grupėje dalyvaus šuolių į vandenį nuo 1 ir 3 m tramplino rungtyse.

Į finalus pateks po 12 geriausiai atrankose pasirodžiusių sportininkų.

LIETUVIŲ STARTŲ TVARKARAŠTIS

Gruodžio 3 diena (Penktadienis)

09:00 | Sebastian Konecki – 3 m (A grupė) atranka (23 dalyviai)

13:30 | Vita Šlajūtė – 1 m (B grupė) atranka (18 dalyvių)

18:30 | 1 m (B grupė) finalas – gali dalyvauti Vita Šlajūtė

Gruodžio 6 diena (Pirmadienis)

09:00 | Sebastian Konecki – 1 m (A grupė) atranka (21 dalyvis)

17:00 | 1 m (A grupė) finalas – gali dalyvauti Sebastian Konecki

Čempionato teisėjų brigadoje dirbs 17 šalių atstovai, tarp kurių bus ir tarptautinės kategorijos teisėja Alė Pikturnienė (Kauno plaukimo mokykla). Jaunųjų sportininkų šuolius taip pat vertins jos kolegos iš Kolumbijos, Kroatijos, Egipto, Ispanijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Italijos, Kuveito, Meksikos, Lenkijos, Pietų Afrikos Respublikos, Rusijos, Šveicarijos ir JAV.

Lietuvos plaukimo federacija primena, kad praėjusiame (2018 m.) pasaulio jaunimo čempionate, kuris irgi vyko Kijeve, mūsų šaliai atstovavo du sportininkai – Aistė Andrašiūnaitė ir Sebastian Konecki. Tąkart abiem šuolininkams į savo rungčių finalus nepavyko patekti.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai