Šuoliai į vandenį

Sebastian Konecki pasirodė šuolių į vandenį varžybose Kazanėje

Sebastian Konecki | Fina Development Centre Kazan nuotr. (archyvas)

Lapkričio 12–15 dienomis Kazanėje (Rusija) vyko tarptautinės šuolių į vandenį varžybos Tatarstano prezidento taurei laimėti. Kazanės vandens sporto rūmuose varžėsi trys čia besitreniruojantys FINA stipendijos laimėtojai – Carlos Ramos iš Kubos, Jesus Gonzalez iš Venesuelos ir Lietuvos sportininkas Sebastian Konecki.

Pirmąją varžybų dieną trenerio Kęstučio Autuko auklėtinis dalyvavo vaikinų (iki 19 metų) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje. Joje vilniečio šuolius teisėjai įvertino 373,45 balo – 10-ąja vieta.

Varžybose Kazanėje S. Konecki taip pat pasirodė ir šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, kurioje užėmė 11 vietą ir surinko 399,25 balo.

Kazanėje besitreniruojantis jaunasis Lietuvos sportininkas ruošiasi svarbiausiam metų startui – pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionatui, kuris gruodžio 2–9 dienomis vyks Kijeve, Ukrainoje. Čia taip pat dalyvaus dar viena lietuvė – šalies čempionė Vita Šlajūtė (tren. Jurga Simanavičienė).

S. Konecki šiame čempionate atliks šuolius nuo 1 ir 3 m tramplinų, o V. Šlajūtė dalyvaus merginų šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje.

Lietuviškų akcentų pasaulio jaunimo šuolių į vandenį čempionate Kijeve bus ir daugiau – čia taip pat teisėjaus tarptautinės kategorijos teisėja Alė Pikturnienė.

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai