Šuoliai į vandenį

Šuolininkų startai Lenkijoje

Lietuvos šuolininkai į vandenį buvo išvykę į tarptautines varžybas Tychuose. Lenkijoje dalyvavo Ispanijos, Latvijos, Lietuvos, Vokietijos ir šeimininkų lenkų komandos.

KPM sportininkė Indrė Marija Girdauskaitė tapo nugalėtoja nuo 1 ir 3 m tramplinų bei sinchroniniuose šuoliuose kartu su vilniete Aiste Andrašiūnaite.

Aistė Andrašiūnaitė tapo nugalėtoja 1 m ir 3 m tramplino.

David Miknis tapo nugalėtoju nuo 3 m tramplino ir sinchroniniuose šuoliuose nuo 1 m su Latvijos atstovu.

Nuo 1 m ir 3 m tramplino Julita Butkevičiūtė užėmė antrąsias vietas.

Vilnietė Brigita Onaitytė nuo 1 m tramplino iškovojo trečią vietą

Guoda Šlajūtė jauniausioje grupėje iškovojo antrą vietą nuo 3 m tramplino ir trečią vietą nuo 3 m tramplino ir Mykolas Drotvinas buvo trečias. Taip pat vilnietis Viačiaslav Jarušin buvo antras nuo 3 m tramplino.

Evelina ir Mija Šniolytė sinchroniniuose šuoliuose nuo 1 m užėmė antrąją vietą.

Šios varžybos buvo reikalingos sportininkams ruošiantis atsakingiems startams Lietuvos čempionate, kuris vyks birželio mėnesį. Indrė Marija Girdauskaitė dar ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks Didžiojoje Britanijoje rugpjūtį.