Šuolių į vandenį čempionate Bergene – dar vienas aukso medalis Lietuvai

Martynas Lisauskas (viduryje)

Gruodžio 8–12 Bergenas (NOR) Nuostatai Rezultatai (šuoliai) Tiesiogiai
Rezultatai (plaukimas)

Norvegijos mieste Bergene tęsiasi Šiaurės šalių (Nordic) jungtinis šuolių į vandenį ir plaukimo čempionatas.

Penktadienio varžybose Martynas Lisauskas (B dalyvių grupė) šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje sėkmingai įveikė penkis sportininkus ir užėmė pirmąją vietą.

Teisėjai už Martyno šuolius iš viso skyrė 382,50 balo.

Lietuvis savo programą atliko stabiliai, tik paskutinis devintasis šuolis (203B) teisėjų buvo įvertintas prasčiau, o geriausiai jam pasisekė trečiasis šuolis (301C).

9,9 6,8 6,8 6,8 6,6 6,7

Sidabras ir bronza atiteko Švedijos sportininkams. Antrąją vietą užėmė Peder Saur Hubred (367,35), o trečias buvo Emil Apel Röstlund (345,60).

Šioje rungtyje taip pat pasirodęs Gertas Varneckis (270,45) užėmė šeštąją vietą.

Varžybų vaizdo įrašas:

APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA

Penktadienio popietę pasirodė ir daugiau lietuvių. Svajūnas Cechanavičius jauniausioje C dalyvių grupėje užėmė ketvirtą vietą šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje, kur surinko 213,80 balo. Nugalėtoju tapo suomis Veikka Kauppinen (318,15).

Ketvirtas lietuvis buvo ir šuoliuose nuo 1 m tramplino, iš viso surinkęs 221,40 balo. Čia ir vėl auksas atiteko Suomijos sportininkui V. Kauppinen (315,80).

A dalyvių grupėje 3 m tramplino rungtyje šiandien startavo Urtė Valeišaitė (298,60). Ji buvo septinta. Geriausiai čia pasirodė Elna Widerström (414,00) iš Švedijos.

Vyrų šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje varžėsi du Lietuvos atstovai. Į dar vieną medalį pretendavęs Sebastian Konecki nesėkmingai atliko paskutinį savo šuolį (305C) ir bendroje įskaitoje surinkęs 269,35 balo užėmė penktą vietą.

Aštuntas šioje rungtyje buvo kitas Lietuvos šuolininkas į vandenį David Miknis (269,35).

Geriausiai pasirodė ir auksą iškovojo švedas Elias Petersen (364,05).