Šuoliai į vandenį

Šuolių į vandenį varžybose Norvegijoje – Martyno Lisausko sidabras

Lietuvos komanda

Balandžio 26 gegužės 1 Bergenas (Norvegija) Varžybų svetainė Rezultatai

Po gana ilgos pertraukos šuolininkų į vandenį bendruomenė balandžio 26 – gegužės 1 dienomis suvažiavo į tarptautines „BERGEN OPEN“ varžybas. Bergeno (Norvegija) AdO arenoje vykusiame renginyje varžėsi per 160 sportininkų iš 14 valstybių – tai tarsi mini Europos neoficialus čempionatas, kuriame pirmąkart dalyvavo sportininkai iš Saudo Arabijos.

Lietuvai šiose varžybose atstovavo keturi sportininkai. Merginų A grupėje – Vita Šlajūtė ir Urtė Valeišaitė, su vyrais varžėsi Sebastianas Konecki, o B grupėje – Martynas Lisauskas.

Visi šie sportininkai ruošiasi atsakingiems vasaros sezono startams – Europos jaunimo čempionatui Bukarešte (Rumunija) ir S. Konecki – pasaulio suaugusiųjų čempionatui, kuris šiemet vyks Vengrijos sostinėje Budapešte.

Varžybos prasidėjo sinchroniniais šuoliais nuo 3 m tramplino. Pagirtinai šioje rungtyje pasirodė merginos iš Lietuvos, užimdamos 8-ą vietą (11 porų).

S. Konecki pirmąkart startavo suaugusiųjų vyrų grupėje su sudėtinga laisvąja programa ir šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje užėmė 8-ą vietą (13 dalyvių). Šuoliuose nuo 3 m tramplino jis buvo 9-as (11 dalyvių).

Savo pasirodymu pradžiugino M. Lisauskas. Startuodamas nuo 1 m tramplino (21 dalyvis) jis surinko 347,85 balo ir iškovojo sidabro medalį, nusileidęs tik švedui Peder Saur Hubred (362,85). O šuolių nuo 3 m tramplino rungtyje M. Lisauskas tarp 19 dalyvių buvo 7-as.

Merginos 1 m tramplino rungtyje, kur konkurencija buvo didžiausia (40 dalyvių), pranoko beveik pusę varžovių – U. Valeišaitė buvo 19-a, o V. Šlajūtė – 24-a. V. Šlajūtė taip pat startavo ir šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje (33 dalyvės), kur užėmė 22 vietą.

Varžybose taip pat teisėjavo ir kaunietė, tarptautinės kategorijos teisėja Alė Pikturnienė.

20220429 121308

Martynas Lisauskas ir Alė Pikturnienė

LTUSwimming.com ir Komandos vadovo, trenerio Kęstučio Autuko informacija

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai