Šuoliai į vandenį

Vandens sporto šakų festivalyje Minske – Martyno Lisausko medaliai

martynas lisauskas minskas2

Balandžio 17–20 dienomis Minske (Baltarusija) vyko Vandens sporto šakų festivalis, sutraukęs per tūkstantį jaunųjų sportininkų iš Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Moldovos, Latvijos, Lenkijos, Azerbaidžano, Gruzijos ir Lietuvos. Į pirmą kartą kaimyninės šalies sostinėje rengiamo festivalio programą buvo įtraukta ne tik plaukimas, bet ir šuoliai į vandenį, dailusis plaukimas ir vandensvydis.

Mūsų šaliai atstovavo šuolininkai į vandenį iš Vilniaus miesto sporto centro (Martynas Lisauskas, Kiril Baziuk ir Salvius Konecki) ir Kauno plaukimo mokyklos (Gerda Znamenskaitė, Emilija Maželytė).

Sėkmingiausiai iš lietuvių varžybos susiklostė Kęstučio Autuko auklėtiniui Martynui Lisauskui. Jis D grupėje šuoliuose nuo 3 m tramplino gavo 194.80 taško ir užėmė antrąją vietą, nusileidęs tik Matvejui Zemtsovui (212.65), o šuoliuose nuo 1 m tramplino Martynas tapo nugalėtoju. Surinkęs 180.10 taško jis aplenkė antroje vietoje likusį Ilją Goliką (162.05) ir iškovojo auksą.