Šuoliai į vandenį

Vilniuje baigėsi Lietuvos šuolių į vandenį jaunių-jaunimo čempionatas

Šuoliai į vandenį (archyvas) | Tautvydo Juknevičiaus nuotr.

Kovo 19-20 d. Vilnius Rezultatai

Kovo 19–20 dienomis Vilniuje vyko 2022 metų Lietuvos šuolių į vandenį jaunių-jaunimo čempionatas. Šalies sportininkai dvi dienas trukusiose varžybose atliko šuolius į vandenį nuo 1 ir 3 m tramplinų.

Geriausiai čempionatas susiklostė vilniečiams – sostinės šuolininkai iš viso iškovojo 7 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos apdovanojimus. Kauniečių sąskaitoje – 1 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos medalis.

Daugiausiai taškų per abi rungtis surinko vilniečiai Urtė Valeišaitė (tren. Jurga Simanavičienė) ir Martynas Lisauskas (tren. Kęstutis Autukas).

Šeštadienį šuolių į vandenį nuo 1 m tramplino rungtyje merginų A grupėje pirmąją vietą iškovojo Urtė Valeišaitė (348,05), pranokusi taip pat vilnietes Vitą Šlajūtę (311,30) ir Brigitą Onaitytę (251,00). B grupėje daugiausiai balų surinko ir auksą iškovojo Guoda Šlajūtė (241,90) iš Vilniaus, sidabras atiteko Emilijai Maželytei (206,70) iš Kauno, o bronza – dar vienai kaunietei Gerdai Znamenskaitei (205,10).

Analogiškoje vaikinų rungtyje A grupėje nugalėtoju tapo Viačeslav Jarušin (330,70) iš Vilniaus, o antrąją vietą užėmė David Miknis(245,50) iš Kauno. B grupėje geriausiai pasirodė Martynas Lisauskas (346,90). Sidabrą pelnė vilnietis Kiril Baziuk (292,55), o 3 vietą užėmė Gertas Varneckis (287,30) iš Vilniaus.

Sekmadienį jaunieji sportininkai dalyvavo šuolių į vandenį nuo 3 m tramplino rungtyje. Čia merginų A grupėje nugalėjo Urtė Valeišaitė (314,40). Sidabras atiteko Vitai Šlajūtei (303,25), o bronza – Brigitai Onaitytei (247,85). B grupėje auksą iškovojo Gerda Znamenskaitė (247,65), pranokusi Emiliją Maželytę (216,85) ir Guodą Šlajūtę (209,80).

Vaikinų A grupėje Viačeslav Jarušin (389,25) pranoko David Miknį (254,85). B grupėje užtikrintai čempionu tapo Martynas Lisauskas (383,60). Sidabro medalis atiteko Gertui Varneckiui (312,60), o prizininkų trejetą užbaigė Kiril Baziuk (255,15).