Sveikinimai

Geriausia 2014 metų sportininkė – Rūta Meilutytė, sugrįžimas – Giedrius Titenis

Giedrius Titenis 2015

Pirmadienį Vilniaus Kongresų rūmuose vyko atsinaujinę 2014 m. Lietuvos sporto apdovanojimai, kuriuose buvo iškilmingai pagerbti geriausi šalies sportininkai. Šventinio vakaro metu buvo apdovanota 11 sporto žmonių, labiausiai pasižymėjusių 2014 metais. Kiekvieną nominaciją paskelbė garsiausi sportui nusipelnę žmonės, žymūs politikos, kultūros, verslo sričių atstovai.

Rūta Meilutytė – geriausia šalies sportininkė

Trečius metus iš eilės geriausia šalyje buvo išrinkta 17-metė plaukikė Rūta Meilutytė, kuriai skirtą apdovanojimą atsiėmė jos tėtis Saulius Meilutis, nes plaukikė šiuo metu yra treniruočių stovykloje Tenerifėje. „Labai gaila, kad negaliu būti su jumis. Man yra didžiausia garbė tapti Lietuvos metų sportininke ir tai yra dar didesnis stimulas siekti geresnių rezultatų. Ačiū visiems, kurie už mane balsavo, siunčiu nuoširdžiausius linkėjimus“, – iš anksto įrašytame sveikinime sakė geriausia 2014 metų Lietuvos sportininkė.

Metų sugrįžimas – Giedrius Titenis

Giedrius Titenis 2015Plaukikas Giedrius Titenis apdovanotas stilizuotu, paauksuotu fakelu už pergalę „Metų sugrįžimo“ nominacijoje. Į trofėjų taip pat pretendavo Lietuvos rinktinės bei Bukarešto „Steaua“ vartininkas Giedrius Arlauskis bei po diskvalifikacijos už dopingo vartojimą sugrįžęs sunkiosios atletikos atstovas Aurimas Didžbalis. Giedriui Titeniui pergalę šioje nominacijoje lėmė sugrįžimas ant madelių apdovanojimo pakylos – 2014 m. Europos čempionate iškovoti 2 bronzos ir vienas sidabro medalis. „Ačiū visiems už apdovanojimą, kuris man daug reiškia, kaip ir treneriui bei mano sirgaliams. Nebūčiau to laimėjęs be savo komandos, draugų, trenerių ir kitų, kurie mane palaiko“, – iš anksto įrašytoje padėkoje kalbėjo G.Titenis.

Danas Rapšys ir Žilvinas Ovsiukas liko be apdovanojimų

Lietuvos plaukimo rinktinės vyriausias treneris Žilvinas Ovsiukas buvo nominuotas „Geriausio metų trenerio“ kategorijoje, kurioje geriausiu buvo pripažintas Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas. Jo vadovaujama komanda 2014 m. Pasaulio krepšinio čempionate liko ketvirta. Apdovanojimą geriausiam treneriui įteikė Olimpinė plaukimo čempionė Lina Kačiušytė, kuri buvo ne itin patenkinta komisijos bei balsavusių žmonių pasirinkimu.

Danas Rapšys buvo nominuotas „Metų proveržio“ nominacijoje už tai, kad 2013 m. Europos jaunimo čempionu tapęs 19-metis panevėžietis ryžtingai įsiveržė į elito gretas. Europos suaugusiųjų čempionate Danas pateko į 200 m plaukimo nugarą finalą ir jame iškovojo 5-ąją vietą. Geriausiu šioje kategorijoje pripažintas 23-ejų metų lengvaatletis Andrius Gudžius, kuris tapo Lietuvos čempionu bei Europos čempionate iškovojo 10 vietą.  

Palyginkime:
palyginimas

Sveikiname visus nominantus bei nugalėtojus! 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai