Andrius Šidlauskas varžybose Eindhovene – ketvirtas

sidlauskas DSC 0218 min

Andrius Šidlauskas (archyvas) / Dariaus Kibirkščio / LTU Aquatics nuotr.

Balandžio 11–14 Eindhovenas, Nyderlandai 50 m baseinas Rezultatai Transliacija

Lietuvos plaukikai baigė pasirodymą „Eindhoven Qualification Meet“ plaukimo varžybose Nyderlanduose.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine A finale sekmadienį varžėsi Andrius Šidlauskas (Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“). Lietuvis distanciją įveikė per 59,88 sek. ir finišavo ketvirtas.

Nugalėtoju čia tapo Melvinas Imoudu (59,33 sek.) iš Vokietijos.

Finalo rezultatai

A. Šidlauskas siekia šios rungties olimpinio normatyvo, kuris yra 59,49 sek.

Lietuvio karjeros rekordas – 59,12 sek. – pasiektas dar 2017 metais, o šiemet jis greičiausiai plaukė pasaulio čempionate Dohoje – per 59,79 sek.

Moterų 100 m plaukimo krūtine A finale pasirodė Agnė Šeleikaitė (Kauno plaukimo mokykla). Bronzą perpus trumpesniame nuotolyje iškovojusi lietuvė 100 m nuotolį įveikė per 1 min. 11,48 sek. ir užėmė septintą vietą.

Finale greičiausia buvo pasaulio čempionė Tes Schouten (1 min. 6,15 sek.) iš Nyderlandų.

Asmeninis A. Šeleikaitės šios rungties rekordas – 1 min. 9,18 sek.