Rėmimas

Skirkite 1,2 % GPM Lietuvos plaukimo federacijai

Lietuvos plaukimo federacija (LPF) yra pelno nesiekianti Lietuvos plaukimo bendruomenę vienijanti asociacija, turinti paramos gavėjo statusą.

Pagrindinis LPF įplaukų šaltinis yra valstybinis finansavimas, skirtas vystyti aukšto meistriškumo sporto programas. LPF taip pat gauna LTOK finansinę paramą olimpiečiams pasirengti dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

Šios paminėtos lėšos yra skirtos tik aukšto meistriškumo programoms, tačiau LPF rūpinasi ir plaukimo veteranų varžybų organizavimu, jaunąja plaukimo pamaina, jų treniruočių sąlygų gerinimu, kelionėmis į užsienio varžybas ir treniruočių stovyklas, šuoliais į vandenį, sinchroninio ir atviro plaukimo disciplinų vystymu ir vaikų mokymo plaukti projektais visoje Lietuvoje.

Šioms minėtoms ir kitoms veikloms nuolat trūksta finansavimo, todėl kviečiame visus neabejingus plaukimui žmones prisidėti prie plaukimo vystymo skiriant savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį Lietuvos plaukimo federacijai. Gautos lėšos bus tikslingai ir kryptingai investuojamos į plaukimo plėtrą.

Maloniai prašome užpildyti FR0512 formą elektroninio deklaravimo sistemoje EDS. Paramos gavėjo kodas: 191917910, gavėjas: LIETUVOS PLAUKIMO FEDERACIJA.

Kaip skirti paramą?

1. Interneto naršyklėje įveskite adresą deklaravimas.vmi.lt

2. Spausdami „Prisijungti prie EDS“, prisijunkite prie elektroninio deklaravimo sistemos jums patogiu būdu.

1etapas

3. Sėkmingai prisijungus prie sistemos ir atsidarius skiltį „Deklaravimas“, kairėje pusėje esančioje meniu juostoje pasirinkite „Pildyti formą“. Jums reikalingą formą „Prašymas skirti paramą“ galite rasti prie „Dažniausiai pildomų formų“.

2 etapas

3.4 etapas

4. Norėdami užpildyti prašymą, paspauskite gaublio ikoną. Toliau užpildyti prašymą jums padės EDS vedlio sistema.

5. Spauskite „Pridėti naują įrašą“ ir įveskite mūsų identifikacinį numerį 191917910. Pasirinkite Lietuvos plaukimo federacija ir spauskite „Tęsti“.

4etapas

6. Skiltyje „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ įveskite 1,2

7. Skiltyje „Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio“ galite pasirinkti praėjusius metus (norint paramą skirti vieneriems metams) arba metus iki kurių norite skirti paramą (norint paramą skirti keleriems metams į priekį). Spauskite Išsaugoti.

8. Kitame etape spauskite „Formuoti prašymą“, o tada „Pateikti“.

AČIŪ, KAD PRISIDEDATE!

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai