Plaukimas

Lietuvos plaukimo rinktinių kandidatai

Olimpinės žaidynės 2024 | Paryžius, Prancūzija
Normatyvai | Atrankos periodas: 2023 03 01 – 2024 06 23

OQT (A) OCT (B)
Plaukimas laisvu stiliumi
  100 m 48.34 48.55
Danas RAPŠYS 200 m 1:44.96 1:46.79
400 m 3:44.86 3:47.91
Plaukimas krūtine
Rūta MEILUTYTĖ 100 m 1:04.62 1:07.12
Kotryna TETEREVKOVA 100 m 1:06.02 1:07.12
  200 m 2:22.86 2:24.63
Aleksas SAVICKAS 200 m 2:09.66 2:10.33
Andrius ŠIDLAUSKAS 100 m 59.49 59.61

 


Europos jaunimo čempionatas 2024 | Vilnius, Lietuva
Kriterijai | Atrankos periodas: 2024 01 01 – 2024 04 07 (pirmas etapas) / 06 09 (antras etapas)

A Komanda
QB po LČ
1 Patricija Kondraškaitė 50 l/st 100 l/st
2 Emilija Pociūtė 100 nugara 200 nugara
3 Tajus Juška 100 peteliške 50 l/st 100 l/st 200 l/st
4 Kristupas Trepočka 100 peteliške 400 l/st 100 l/st 200 l/st
5 Mantas Kaušpėdas 100 nugara
6 Marija Romanovskaja 50 l/st 100 l/st
7 Smiltė Plytnykaitė 50 l/st 100 l/st 100 krūtine
8 Sylvia Statkevičius 200 l/st 100 lst 50 l/st
9 Patricija Geriksonaitė 100 nugara 200 nugara
10 Herkus Andronatij 200 krūtine
11 Guoda Stančikaitė 100 krūtine 200 krūtine
12 Domas Vilimas 200 krūtine
13 Rugilė Abračinskaitė 100 krūtine
QA EST
14 Ieva Visockaitė* 200 l/st 400 l/st WA 1500 l/st WA
15 Ieva Jurkūnaitė* 200 l/st 400 l/st WA
16 Kostas Vaičiūnas* 200 l/st 400 l/st WA 800 l/st WA 1500 L/st WA
17 Kajus Rimkus* 200 l/st 400 l/st WA 400 kompl WA
B Komanda*
1 NR. rungtyje be normatyvo pagal WA reitingą
18 Stela Švenčionytė 200 l/st 400 l/st WA 200 nugara WA
19 Erika Pašakinskaitė 200 peteliške 100 peteliške
20 Guoda Tručinskaitė 200 kompl 400 kompl
21 Martynas Bernotas 200 peteliške
100 peteliške WA
22 Dominik Grudinskij 200 nugara 100 nugara WA
23 Deividas Timinskas** 200 kompl 400 kompl WA** **- trūksta iki 1340 WA reitingo
24 Jonas Knašas** 400 kompl 200 kompl WA** **- trūksta iki 1340 WA reitingo
Likusios vietos pagal WA:
25 Augustė Jakštaitė 100 nugara 200 nugara
26 Ieva Nainytė 200 kompl 400 kompl
27 Michail Trusov 50 l/st 100 l/st
28 Žygimantas Tautvydas 100 l/st
29 Mykolas Tuskenis 100 nugara 200 nugara
30 Erikas Dagys 200 nugara
31 Dominykas Šulskis 100 krūtine 200 krūtine 200 kompl WA
32 Jovydas Poškus 100 krūtine
33 Povilas Šližius 200 krūtine
34 Eidas Bielskus 50 l/st
35 Kotryna Paradnikaitė 100 peteliške 200 kompl
36 Arminas Murėnas 100 nugara 200 nugara
37

*- estafečių ir B komandos atranka baigiasi 2024 06 09

FINA pasaulio čempionatas 2023 | Fukuoka, Japonija
Normatyvai | Atrankos periodas: 2022 03 01 – 2023 06 11

A B
Plaukimas laisvu stiliumi
Danas RAPŠYS 100 m 48.51 49.02
200 m 1:45.69 1:50.81
  400 m 3:46.56 3:56.14
Jokūbas KEBLYS 50 m 22.12 22.23
Tomas SUNGAILA 50 m 22.12 22.86
  100 m 48.51 50.04
Tomas NAVIKONIS 100 m 48.51 49.91
  200 m 1:47.06 1:48.46
  400 m 3:48.15 3:54.45
Daniil PANCEREVAS 100 m 48.51 49.68
  200 m 1:47.06 1:48.93
Rūta MEILUTYTĖ 50 m 25.04 25.52
Smiltė PLYTNYKAITĖ 50 m 25.04 25.46
  100 m 54.25 54.74
  200 m 1:58.66 2:01.79
Sylvia STATKEVIČIUS 200 m 1:58.66 2:01.86
Plaukimas nugara
Patricija GERIKSONAITĖ 50 m 28.22 29.12
Mantas KAUŠPĖDAS 50 m 25.16 25.68
Arijus PAVLIDI 50 m 25.16 25.96
  100 m 54.03 55.72
  200 m 1:58.07 2:00.38
Erikas GRIGAITIS 100 m 54.03 54.71
  200 m 1:58.07 1:59.82
Edvinas ČESNAKAS 100 m 54.03 55.69
Kajus STANKEVIČIUS 100 m 54.03 55.91
200 m 1:58.07 2:01.22
Plaukimas krūtine
Andrius ŠIDLAUSKAS 50 m 27.33 27.39
  100 m 59.45 1:01.84
  200 m 2:10.32 2:10.45
Aleksas SAVICKAS 50 m 27.33 28.29
100 m 59.75 1:00.54
  200 m 2:09.68 2:14.88
Rūta MEILUTYTĖ 50 m 29.44 32.11
  100 m 1:06.02 1:09.71
Kotryna TETEREVKOVA 50 m 30.88 32.11
  100 m 1:06.61 1:09.71
  200 m 2:23.66 2:31.02
Agnė ŠELEIKAITĖ 50 m 31.02 32.05
Plaukimas peteliške
Deividas MARGEVIČIUS 100 m 51.96 53.25
Andrius ŠIDLAUSKAS 100 m 51.96 53.34
Plaukimas kompleksiniu būdu
Daniil PANCEREVAS 200 m 1:59.53 2:02.82
Andrius ŠIDLAUSKAS 200 m 1:59.53 2:02.86

EUROPOS PLAUKIMO ČEMPIONATAS 2022 | Roma, Italija

Normatyvai | Atrankos periodas: 2021 m. birželio 1 d. – 2022 m. balandžio 22 d.

MOTERYS Rungtis VYRAI
Normatyvai Normatyvai
25.09 50 m l. stiliumi 22.24
54.72 100 m l. stiliumi 48.76
2:00.44 200 m l. stiliumi 1:48.12
Danas RAPŠYS (1:45.32)
4:15.52 400 m l. stiliumi 3:50.06
Danas RAPŠYS (3:46.32)
8:57.70 800 m l. stiliumi 7:57.24
Silvija STATKEVIČIUS (8:55.23)
16:49.86 1500 m l. stiliumi 15:30.35
1:01.11 100 m nugara 54.33
2:13.96 200 m nugara 1:59.10
1:07.45 100 m krūtine 1:00.19
Kotryna TETEREVKOVA (1:06.35) Andrius ŠIDLAUSKAS (59.46)
Rūta MEILUTYTĖ (1:07.07)
2:27.45 200 m krūtine 2:12.02
Kotryna TETEREVKOVA (2:22.88) Andrius ŠIDLAUSKAS (2:09.56)
59.39 100 m peteliške 52.21
2:12.82 200 m peteliške 1:57.78
2:13.77 200 m komb. b. 2:00.26
Danas RAPŠYS (1:59.90)
4:46.86 400 m komb. b. 4:22.07

EUROPOS JAUNIMO OLIMPINIS FESTIVALIS 2022 | Banska Byistrica, Slovakija

Normatyvai | Atrankos periodas: 2021 m. birželio 1 d. – 2022 m. balandžio 22 d.

MERGINOS Rungtis VAIKINAI
Normatyvai Normatyvai
26.83 50 m l. stiliumi 24.19
Smiltė PLYTNYKAITĖ (26.28)
58.03 100 m l. stiliumi 52.21
Smiltė PLYTNYKAITĖ (56.58)
Silvija STATKEVIČIUS (57.14)
2:05.85 200 m l. stiliumi 1:55.06
Silvija STATKEVIČIUS (2:03.00)
Smiltė PLYTNYKAITĖ (2:04.41)
4:26.05 400 m l. stiliumi 4:02.21
Silvija STATKEVIČIUS (4:20.57)
9:05.34 800 m l. stiliumi
Silvija STATKEVIČIUS (8:55.23)
1500 m l. stiliumi 16:36.53
1:05.75 100 m nugara 59.36
Patricija GERIKSONAITĖ (1:04.90)
2:23.97 200 m nugara 2:08.44
Patricija GERIKSONAITĖ (2:20.78)
Rusnė VASILIAUSKAITĖ (2:23.25)
Augustė JAKŠTAITĖ (2:23.81)
1:13.00 100 m krūtine 1:06.88
Smiltė PLYTNYKAITĖ (1:11.03)
Karilė ALIŠAUSKAITĖ (1:11.35)
Guoda STANČIKAITĖ (1:12.79)
2:38.28 200 m krūtine 2:23.08
Karilė ALIŠAUSKAITĖ (2:37.40)
1:02.94 100 m peteliške 56.88
2:21.57 200 m peteliške 2:07.45
2:22.94 200 m komb. b. 2:11.66
Smiltė PLYTNYKAITĖ (2:21.35)
5:10.07 400 m komb. b. 4:39.64
Vytė GELAŽYTĖ (5:07.10)
Guoda TRUČINSKAITĖ (5:08.45)

EUROPOS JAUNIMO PLAUKIMO ČEMPIONATAS 2022 | Otopenis, Rumunija

Normatyvai | Atrankos periodas: 2021 m. birželio 1 d. – 2022 m. balandžio 22 d.

MERGINOS Rungtis VAIKINAI
Normatyvai Normatyvai
26.35 50 m l. stiliumi 23.26
Smiltė PLYTNYKAITĖ (26.28)
56.66 100 m l. stiliumi 51.03
Smiltė PLYTNYKAITĖ (56.58) Daniil PANCEREVAS (50.13)
2:03.07 200 m l. stiliumi 1:52.43
Silvija STATKEVIČIUS (2:03.00) Daniil PANCEREVAS (1:49.46)
4:21.26 400 m l. stiliumi 3:57.98
Silvija STATKEVIČIUS (4:20.57)
8:56.76 800 m l. stiliumi 8:17.68
Silvija STATKEVIČIUS (8:55.23)
17:11.08 1500 m l. stiliumi 15:56.93
1:03.37 100 m nugara 57.05
2:21.71 200 m nugara 2:04.69
Patricija GERIKSONAITĖ (2:20.78) Kajus STANKEVIČIUS (2:02.11)
1:11.12 100 m krūtine 1:03.52
Smiltė PLYTNYKAITĖ (1:11.03)
2:34.65 200 m krūtine 2:18.66
1:01.32 100 m peteliške 54.70
2:16.93 200 m peteliške 2:03.38
2:21.45 200 m komb. b. 2:05.38
Smiltė PLYTNYKAITĖ (2:21.35) Daniil PANCERECAS (2:04.61)
4:59.35 400 m komb. b. 4:31.60

PASAULIO PLAUKIMO ČEMPIONATAS 2022 | Budapeštas, Vengrija

Normatyvai | Atrankos periodas: 2020 m. kovo 1 d. – 2022 m. gegužės 15 d.

MOTERYS Rungtis VYRAI
B A A B
Laisvasis stilius
25.92 25.04 50 m 22.18 22.96
Rūta MEILUTYTĖ (25.19) Simonas BILIS (22.39)
Jokūbas KEBLYS (22.52)
Tomas SUNGAILA (22.86)
56.15 54.25 100 m 48.77 50.48
Danas RAPŠYS (49.05)
Simonas BILIS (49.12)
Tomas SUNGAILA (49.81)
Tomas NAVIKONIS (49.91)
Daniil PANCEREVAS (50.13)
Jokūbas KEBLYS (50.25)
2:02.81 1:58.66 200 m 1:47.06 1:50.81
Danas RAPŠYS (1:45.32) Tomas NAVIKONIS (1:48.46)
Daniil PANCEREVAS (1:49.40)
Tomas SUNGAILA (1:50.43)
4:19.34 4:10.57 400 m 3:48.15 3:56.14
Danas RAPŠYS (3:45.39) Tomas NAVIKONIS (3:54.45)
8:56.03 8:37.90 800 m 7:53.11 8:09.67
17:24.20 16:29.57 1500 m 15:04.64 15:36.30
Nugara
29.21 28.22 50 m 25.17 26.05
Ugnė MAŽUTAITYTĖ (28.76) Gytis STANKEVIČIUS (25.96)
Edvinas ČESNAKAS (26.02)
1:02.71 1:00.59 100 m 54.03 55.92
Ugnė MAŽUTAITYTĖ (1:01.60) Danas RAPŠYS (54.71)
Erikas GRIGAITIS (55.63)
Gytis STANKEVIČIUS (55.77)
2:15.67 2:11.08 200 m 1:58.07 2:02.20
Ugnė MAŽUTAITYTĖ (2:12.90) Erikas GRIGAITIS (2:00.37)
Kajus STANKEVIČIUS (2:02.11)
Krūtine
32.31 31.22 50 m 27.33 28.29
Agnė ŠELEIKAITĖ (32.22) Rūta MEILUTYTĖ (30.24) Andrius ŠIDLAUSKAS (27.39)
Kotryna TETEREVKOVA (30.82) Giedrius TITENIS (27.73)
1:09.79 1:07.43 100 m 59.75 1:01.84
Kotryna TETEREVKOVA (1:06.35) Andrius ŠIDLAUSKAS (59.30) Giedrius TITENIS (59.92)
Rūta MEILUTYTĖ (1:07.07) Valdas ABALIKŠTA (1:01.21)
Aleksas SAVICKAS (1:01.29)
2:31.02 2:25.91 200 m 2:10.32 2:14.88
Kotryna TETEREVKOVA (2:22.88) Andrius ŠIDLAUSKAS (2:09.20) Giedrius TITENIS (2:10.91)
Aleksas SAVICKAS (2:13.35)
Peteliške
27.24 26.32 50 m 23.63 24.46
Deividas MARGEVIČIUS (23.68)
Tadas DUŠKINAS (24.28)
1:00.37 58.33 100 m 51.96 53.78
Deividas MARGEVIČIUS (52.74)
Andrius ŠIDLAUSKAS (53.47)
Danas RAPŠYS (53.73)
2:13.73 2:09.21 200 m 1:56.71 2:00.79
Kombinuotu būdu
2:17.63 2:12.98 200 m 1:59.76 2:03.95
Danas RAPŠYS (1:59.90)
Andrius ŠIDLAUSKAS (2:02.86)
4:52.97 4:43.06 400 m 4:17.48 4:26.49

EUROPOS ČEMPIONATAS 2021 | Budapeštas, Vengrija

Atrankos procedūra | Atrankos periodas: 2020 m. gruodžio 1 d. – 2021 m. kovo 7 d.

Į šalies rinktinę pakviesti: Simonas Bilis, Danas Rapšys, Ugnė Mažutaitytė, Giedrius Titenis, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius, Kotryna Teterevkova, Daniil Pancerevas, Jokūbas Keblys, Tomas Navikonis, Aleksas Savickas, Erikas Grigaitis.

Plaukikas (-ė) Plaukimo stilius Distancija Normatyvas Geriausias rezultatas

2020 12 01 –  2021 03 07

Simonas Bilis Laisvas stilius 50 m 22,47 ✔️ 22,39
100 m 49,25 ✔️ 49,16
Danas Rapšys 100 m 49,25 ✔️ 49,25
Ugnė Mažutaitytė Nugara 200 m 2.15,30 ✔️ 2.12,90
Giedrius Titenis Krūtine 100 m 1.00,63 ✔️ 59,92
200 m 2.12,57 ✔️ 2.12,26
Andrius Šidlauskas 100 m 1.00,63 ✔️ 59,83
200 m 2.12,57 ✔️ 2.10,56

EUROPOS JAUNIMO ČEMPIONATAS 2021 | Roma, Italija

Atrankos procedūra | Atrankos periodas: 2020 m. gruodžio 1 d. – 2021 m. birželio 12 d.

Į šalies rinktinę pakviesti: Aleksas Savickas, Tomas Navikonis, Smiltė Plytnykaitė, Sylvia Statkevicius, Marija Romanovskaja, Patricija Geriksonaitė, Patricija Kondraškaitė, Erika Pašakinskaitė, Radvilė Kerševičiūtė, Arnas Čereška ir Rokas Jazdauskas.

Plaukikas (-ė) Plaukimo stilius Distancija Normatyvas Geriausias rezultatas

2020 12 01 –  2021 06 12

Silvija Statkevičius Laisvas stilius 400 m 4.26,90 ✔️ 4.26,62
Tomas Navikonis 50 m 23,58 ✔️ 23,43
100 m 51,15 ✔️ 50,51
200 m 1.52,96 ✔️ 1.51,47
Daniil Pancerevas 100 m 51,15 ✔️ 50,22
200 m 1.52,96 ✔️ 1.49.40
Peteliške 100 m 55,32 ✔️ 54,69
Smiltė Plytnykaitė Laisvas stilius 50 m 26,44 ✔️ 26,34
Krūtine 100 m 1.12,46 ✔️ 1.11,49
Kompleksinis 200 m 2.20,92 ✔️ 2.20,57
Aleksas Savickas Krūtine 100 m 1.04,33 ✔️ 1.01,99
200 m 2.19,30 ✔️ 2.14,05

VASAROS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS 2020+1 | Tokijas, Japonija

Normatyvai | Atrankos periodas – nuo 2019 m. kovo 1 d. iki 2021 m. birželio 27 d. (estafečių komandoms – iki 2021 m. gegužės 31 d.). Normatyvus galima vykdyti šiose kvalifikacinėse varžybose.

NUKELTOS (Sprendimas) | Nauja data – 2021 m. liepos 23 – rugpjūčio 8 d.

OQT normatyvus įvykdę plaukikai

Danas RAPŠYS

1995-05-21, Panevėžys Panevėžio „Žemyna“ tren. Ina Paipelienė
Olimpiniai pasiekimai
2016 m. Rio de Žaneiras kombinuota estafetė 4 x 100 14 vieta
200 m nugara 21 vieta
100 m nugara 24 vieta
Geriausi karjeros rezultatai
100 m laisvuoju stiliumi 49,04 2019 m.
200 m laisvuoju stiliumi 1.44,38 LR 2019 m.
400 m laisvuoju stiliumi 3.43,36 LR 2019 m.
800 m laisvuoju stiliumi 7.59,34 LR 2019 m.
100 m nugara 53,79 LR 2017 m.
200 m nugara 1.56,11 LR 2017 m.
100 m peteliške 52,81 2018 m.
200 m kombinuotu būdu 1.59,14 LR 2019 m.

Andrius ŠIDLAUSKAS

1997-04-06, Panevėžys Panevėžio „Žemyna“ tren. Ina Paipelienė
Olimpiniai pasiekimai
2016 m. Rio de Žaneiras 100 m krūtine 23 vieta
Geriausi karjeros rezultatai
100 m krūtine 59,12 2017 m.
200 m krūtine 2.09,20 2021 m.
200 m kombinuotu būdu 2.01,95 2019 m.

Giedrius TITENIS

1989-07-21, Anykščiai Kauno plaukimo mokykla tren. Paulius Andrijauskas
Olimpiniai pasiekimai
2016 m. Rio de Žaneiras 100 m krūtine 10 vieta
kombinuota estafetė 4 x 100 14 vieta
200 m krūtine 22 vieta
2012 m. Londonas 100 m krūtine 8 vieta
200 m krūtine 11 vieta
2008 m. Pekinas 100 m krūtine 12 vieta
Geriausi karjeros rezultatai
100 m krūtine 58,96 LR 2015 m.
200 m krūtine 2.07,80 LR 2009 m.
Plaukikas (-ė) Plaukimo stilius Distancija Kvalifikaciniai normatyvai
OQT („A“) OST („B“)
Simonas Bilis Laisvas stilius 50 m ✖️ (22,01) ️ 22,29
100 m ✖️ (48,57) ️ 48,90
  Daniil Pancerevas 200 m ✖️️ (1.47,02) ✔️ 1.49,40
  Jokūbas Keblys 50 m ✖️️ (22,01) ✔️️ 22,55
Danas Rapšys 100 m ✖️ (48,57) ️ 49,04
200 m ️ 1.44,38 (1.50,23)
400 m ️ 3.43,36 (3.53,58)
800 m ✖️ (7.54,31) ️ 7.59,34
Nugara 100 m ✖️ (53,85) ️ 54,66
200 m ✖️ (1.57,50) ️ 1.58,04
Peteliške 100 m ✖️️ (51,96) ✔️️ 53,14
Kompleksinis 200 m ️ 1.59,14 ️ (2.03,26)
Arijus Pavlidi Nugara 100 m ✖️ (53,85) ️ 55,32
200 m ✖️ (1.57,50) ️ 1.59,63
Ugnė Mažutaitytė 200 m ✖️ (2.10,39) ️ 2.11,56
100 m ✖️ (1.00,25) ✔️ 1.01,60
Kotryna Teterevkova Krūtine 100 m ✖️ (1.07,07) ️ 1.07,33
200 m ✖️ (2.25,52) ️ 2.25,98
Giedrius Titenis 100 m ✔️️ 59,92 (1.01,73)
200 m ✖️ (2.10,35) ️ 2.10,65
Andrius Šidlauskas 100 m ️ 59,66 ️ (1.01,73)
200 m ✔️ 2.09,20 (2.14,26)
Kompleksinis 200 m ✖️ (1.59,67) ️ 2.01,95
Tadas Duškinas* Laisvas stilius 100 m ✖️ (48,57) ️ 49,95
Peteliške 100 m ✖️ (51,96) ️ 52,93
Deividas Margevičius 100 m ✖️ (51,96) ️ 52,55
Lietuvos vyrų komanda Kompleksinis 4 x 100 m ️ PČ Gwangju 2019 TOP12 – 11 vieta

*T. Duškinas baigė profesionalaus plaukiko karjerą. | OQT – Olympic Qualifying Time, OST – Olympic Selection Time.

2020/2021 m. sezono olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas | olimpinės pamainos sportininkų sąrašas


 

PASAULIO JAUNIMO ČEMPIONATAS 2021 | Kazanė, Rusija

Atrankos procedūra | Atrankos periodas: 2020 m. gruodžio 1 d. – 2021 m. liepos 12 d.

Plaukikas (-ė) Plaukimo stilius Distancija Normatyvas Geriausias rezultatas

2020 12 01 –  2021 07 12

Tomas Navikonis Laisvas stilius 100 m 50,66 ✔️ 50,51
Daniil Pancerevas 100 m 50,66 ✔️ 50,22
200 m 1.50,75 ✔️ 1.49.40
Aleksas Savickas Krūtine 100 m 1.02,72 ✔️ 1.01,99
200 m 2.16,74 ✔️ 2.14,05

PASAULIO PLAUKIMO (25 m) ČEMPIONATAS 2021 | Abu Dabis, JAE

Atrankos procedūra Normatyvai | Atrankos periodas: 2019 m. kovo 1 d. – 2021 m. lapkričio 28 d.

Kvalifikacijos procedūra (atnaujinta) | Kvalifikacinės varžybos ir normatyvus įvykdę pasaulio plaukikai

Plaukikas (-ė) Plaukimo stilius Distancija Kvalifikaciniai normatyvai
A B
Jokūbas Keblys Laisvas stilius 50 m ✖ (21,40) ✔️ 22,05
Simonas Bilis 50 m ✔️ 20,98 ✔️ (22,15)
100 m ✔️ 46,53 ✔️ (48,88)
Tomas Navikonis 100 m ✖ (47.23) ✔️ 48,52
200 m ✖ (1.44,88) ✔️ 1.46,72
Danas Rapšys 200 m ✔️ 1.41,12 ✔️ (1.48,55)
400 m ✔️ 3.33,20 ✔️ (3.51,93)
Nugara 200 m ✔️ 1.58,04* ✔️ (2:02.20)*
Kompleksinis 200 m ✔️ 1.54,00 ✔️ (1.59,28)
Deividas Margevičius Laisvas stilius 50 m ✖ (21,40) ✔️ 22,06
  Peteliške 100 m ✔️ 50,95 ✔️ (53,15)
200 m ✖ (1.54,10) ✔️ 1.55,24
Arijus Pavlidi Nugara 200 m ✖ (1.52,66) ✔️ 1.55,54
  Ugnė Mažutaitytė 100 m ✖ (1.00,59)* ✔️ 1.01,60*
200 m ✖ (2.11,08)* ✔️ 2.11,56*
  Andrius Šidlauskas   Krūtine 100 m ✔️ 57,52 ✔️ (59,65)
200 m ✔️ 2.05,14 ✔️ (2.10,65)
Kompleksinis 100 m ✖ (53,57) ✔️ 54,25
  Giedrius Titenis   Krūtine 100 m ✖ (59,75)* ✔️ 59,92*
200 m ✖ (2.10,32)* ✔️ 2.10,65*
Valdas Abalikšta 100 m ✖ (59,75)* ✔️ 1.01,21*
  Aleksas Savickas 100 m ✖ (57,63) ✔️ 59,27
200 m ✖ (2.06,23) ✔️ 2.09,89
  Kotryna Teterevkova 100 m ✔️ 1.04,75 ✔️ (1.08,50)
200 m ✔️ 2.20,94 ✔️ (2.29,45)
Kompleksinis 100 m ✖ (1.01,21) ✔️ 1.02,88

*50 m baseino rezultatas


EUROPOS ČEMPIONATAS 2020

Atrankos kriterijai | Atrankos periodas – nuo 2019 m. liepos 1 d. iki 2020 m. kovo 21 d.

NUKELTAS (Sprendimas) | Nauja data – 2021 m. gegužės 10–23 d.

Plaukikas (-ė) Stilius Distancija Geriausias rezultatas

2019 07 01 – 12 31

Normatyvas Geriausias rezultatas

2020 01 01 – 03 21

Simonas Bilis Laisvas stilius 50 m ️ 22,33 22,68 ✔️ 22,29
100 m ️ 48,90 49,71 ✔️ 49,49
  Jokūbas Keblys 50 m ✖️ 22,81 22,68 ✔️22,55
100 m ✖️ 50,85 49,71 ✖️ 50,51
Danas Rapšys 100 m ️ 49,04 49,71 n/a
200 m ️ 1.44,38 1.49,55 ✔️ 1.45,74
400 m ️ 3.43,50 3.53,52 ✔️ 3.46,62
Nugara 100 m ️ 54,66 55,11 n/a
200 m ️ 1.58,04 2.02,48 n/a
Peteliške 100 m n/a 53,22 ✔️ 53,14
Kompleksinis 200 m ️ 1.59,14 2.03,63 n/a
Arijus Pavlidi Nugara 100 m ️ 55,32 55,11 n/a
200 m ️ 1.59,63 2.02,48 n/a
Erikas Grigaitis 100 m ✖️ 56,30 55,11 ✖️ 57,85
200 m ️ 2.01.42 2.02,48 ✖️ 2.04,57
Ugnė Mažutaitytė 100 m ✖️ 1.02,46 1.01,85 n/a
200 m ️ 2.11,56 2.15,30 n/a
Kotryna Teterevkova Krūtine 100 m ️ 1.07,34 1.08,99 ✔️ 1.08,07
200 m ️ 2.29,66 2.31,70 ✔️ 2.28,31
Giedrius Titenis 100 m ️ 1.00,14 1.01,24 ✔️ 1.00,72
200 m ️ 2.10,65 2.13,94 ✔️ 2.12,59
Andrius Šidlauskas 100 m ️ 59,66 1.01,24 ✔️ 1.00,98
200 m ️ 2.10,77 2.13,94 ✔️ 2.12,89
Kompleksinis 200 m ️ 2.01,95 2.03,63 n/a
Deividas Margevičius Peteliške 100 m ️ 52,55 53,22 ✖️️ 53,40
200 m ️ 2.03,78 2.00,40 ✖️️ 2.03,46

n/a – nėra užfiksuoto rezultato.


EUROPOS JAUNIMO ČEMPIONATAS 2020

Atrankos kriterijai | Atrankos periodas nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. gegužės 17 d.

ATŠAUKTAS (Sprendimas)

Plaukikas (-ė) Stilius Distancija Geriausias rezultatas

2020 01 01 – 05 17

Normatyvas
Jokūbas Keblys Laisvas stilius 50 m ️ 22,55 23,58
100 m ️ 50,51 51,15
  Aleksas Savickas Krūtine 100 m ️ 1.02,70 1.04,33
200 m ️ 2.18,41 2.19,30

PASAULIO PLAUKIMO (25 m) ČEMPIONATAS 2020

Atrankos kriterijai | Atrankos periodai – nuo 2019 m. gruodžio 1 d. iki 2020 m. gruodžio 1 d. (25 m baseine) ir nuo 2020 m. kovo 1 d. iki 2020 m. gruodžio 1 d. (50 m baseine).

NUKELTAS (Sprendimas) | Nauja data – 2021 m. gruodžio 13–18 d.


PASAULIO PLAUKIMO ČEMPIONATAS 2021

Atrankos kriterijai |  Atrankos periodas – nuo 2020 m. kovo 1 d. iki 2021 m. liepos 4 d.

NUKELTAS (Sprendimas) | Nauja data – 2022 m. gegužės 13–29 d.

Pasaulio plaukimo čempionatas 2019

Normatyvai | Nacionalinė atranka baigėsi. Į rinktinę pakviesti 8 plaukikai:

  • Andrius Šidlauskas (100 m krūtine, 200 m krūtine, 200 m kompl. būdu);
  • Danas Rapšys (200 m l. stiliumi, 400 m l. stiliumi, 200 m nugara);
  • Kotryna Teterevkova (50 m krūtine, 100 m krūtine, 200 m krūtine);
  • Giedrius Titenis (50 m krūtine, 100 m krūtine, 200 m krūtine);
  • Simonas Bilis (50 m l. stiliumi, 100 m l. stiliumi);
  • Tadas Duškinas (50 m peteliške);
  • Deividas Margevičius (100 m peteliške);
  • Ugnė Mažutaitytė (200 m nugara).
 Plaukikas (-ė) Nuotolis Normatyvai  Patvirtinimo laikas

 2019 01–05 15 d.

„A“ „B“
 Simonas Bilis   50 m laisvu stiliumi ✔️ 21,70 ✔️(22,96)  22,32
  100 m laisvu stiliumi ✖️ (48,80) ✔️ 49,00  49,50
 Tomas Sungaila   100 m laisvu stiliumi ✖️ (48,80) ✔️ 50,11  [50,51]
  200 m laisvu stiliumi ✖️ (1.47,40) ✔️ 1.50,79  [1.51,16]
 Danas Rapšys 100 m laisvu stiliumi ✖️ (48,80) ✔️ 49.21  49,96
200 m laisvu stiliumi ✔️ 1.45,12 ✔️(1.51,16)  1.46,28
400 m laisvu stiliumi ✔️ 3.46,73 ✔️(3.56,14)  3.43,36
800 m laisvu stiliumi ✖️ (7.54,31) ✔️ 7.59,34  7.59,34
100 m nugara ✖️ (54,06) ✔️ 54,79  [55,95]
200 m nugara ✔️ 1.56,84 ✔️(2.02,48)  1.58,77
 Gytis Stankevičius 50 m nugara ✖️ (25,17) ✔️ 25,60  –
100 m nugara ✖️ (54,06) ✔️ 55,36  [55,95]
200 m nugara ✖️ (1.58,34) ✔️ 2.01,26  [2.02,48]
 Arijus Pavlidi 200 m nugara ✖️ (1.58,34) ✔️ 2.00,78  2.00,78
 Erikas Grigaitis 200 m nugara ✖️ (1.58,34) ✔️ 2.01,87  2.01,87
 Ugnė Mažutaitytė 200 m nugara ✖️ (2.11,53) ✔️ 2.14,22  2.14,22
 Rūta Meilutytė 50 m laisvu stiliumi ✔️ 25,04 ✔️(25,92)  [25,92]
50 m krūtine ✔️ 30,38 ✔️(32,31)  –
100 m krūtine ✔️ 1.06,26 ✔️(1.09,79)  [1.09,79]
 Kotryna Teterevkova 50 m krūtine ✖️ (31,22) ✔️ 31,63  –
100 m krūtine ✖️ (1.07,43) ✔️ 1.08,03  1.08,32
200 m krūtine ✖️ (2.25,91) ✔️ 2.26,97  2.28,06
 Andrius Šidlauskas 50 m krūtine ✖️ (27,39) ✔️ 27.84  –
100 m krūtine ✔️ 59,62 ✔️(1.02,05)  59,90
200 m krūtine ✔️ 2.09,71 ✔️(2.15,59)  2.10,61
200 m kompleksiniu būdu ✖️ (2.00,22) ✔️ 2.02,90  2.02,90
 Giedrius Titenis 50 m krūtine ✔️ 27,25 ✔️(28,35)  –
100 m krūtine ✔️ 59,86 ✔️(1.02,05)  1.00,13
200 m krūtine ✔️ 2.10,32 ✔️(2.15,59)  2.11,99
 Agnė Šeleikaitė 50 m krūtine ✖️ (31,22) ✔️ 31,24  –
100 m krūtine ✖️ (1.07,43) ✔️ 1.09,18  [1.09,79]
 Deividas Margevičius 50 m peteliške ✖️ (23,66) ✔️ 23,87  –
100 m peteliške ✖️ (51,96) ✔️ 52,87  52,87
 Tadas Duškinas 50 m laisvu stiliumi ✖️ (22,18) ✔️ 22,96
 22,96
100 m laisvu stiliumi ✖️ (48,80) ✔️ 49,95  49,95
50 m peteliške ✔️ 23,58
✔️ (24,49)
100 m peteliške ✖️ (51,96) ✔️ 52,93  52,93
 Povilas Strazdas 200 m kompleksiniu būdu ✖️ (2.00,22) ✔️ 2.03,54  [2.04,03]

Universiada 2019

Normatyvai | Nacionalinė atranka baigėsi. Į rinktinę pakviesti 6 plaukikai:

1 Agnė Šeleikaitė LSMU 50, 100, 200 krūtine
2 Andrius Šidlauskas VDU 50, 100, 200 krūtine
3 Povilas Strazdas VU 200 kompl. b., 50, 100 peteliške, 50, 100 l. stiliumi
4 Eimantas Milius LSU 100, 200 nugara, 200 kompl. b.
5 Tomas Sungaila UNC (JAV) 50, 100, 200 l. stiliumi
6 Valdas Abalikšta UNC (JAV) 50, 100, 200 krūtine
Plaukikas (-ė) Nuotolis Rezultatas  Normatyvas  
Tomas Sungaila 100 m l. stiliumi ✔️ 51,40  (51,51)
200 m l. stiliumi ✔️ 1.51,85  (1.53,16)
Povilas Strazdas 100 m l. stiliumi ✔️ 50,83  (51,51)
200 m kompl. b. ✔️ 2.04,66  (2.06,43)
  Valdas Abalikšta   100 m krūtine ✔️ 1.02,46  (1.03,05)
  Andrius Šidlauskas   100 m krūtine ✔️ 1.00,01  (1.03,05)
  200 m krūtine ✔️ 2.12,19  (2.17,59)
  100 m l. stiliumi ✔️ 51,43 (51,51)
  200 m kompl. b. ✔️ 2.04,11 (2.06,43)
  Agnė Šeleikaitė   100 m krūtine ✔️ 1.09,84  (1.10,79)
  Eimantas Milius   200 m nugara ✔️ 2.04,08 (2.04,48)
  200 m kompl. b. ✔️ 2.05,61  (2.06,43)

Pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas 2019

Normatyvai | Nacionalinė atranka baigėsi. Į rinktinę pakviesti 6 plaukikai: Kotryna Teterevkova, Arijus Pavlidi, Erikas Grigaitis, Jokūbas Keblys, Marija Rutkauskaitė ir Paulina Pekūnaitė.

Plaukikas (-ė) Nuotolis Rezultatas  Normatyvas 
Kotryna Teterevkova 100 m krūtine ✔️ 1.07,34  (1.11,28)
200 m krūtine ✔️ 2.28,06  (2.33,48)
400 m kompl. b. ✔️ 4.58,02  (5.01,76)
Erikas Grigaitis 100 m nugara ✔️ 56,58  (57,24)
200 m nugara ✔️ 2.01,42  (2.05,24)
Arijus Pavlidi 100 m nugara ✔️ 55,90  (57,24)
200 m nugara ✔️ 1.59,82
 (2.05,24)
  Jokūbas Keblys  50 m laisvu stiliumi  ✔️ 23,36  (23,37)
 100 m laisvu stiliumi  ✔️ 51,04
 (51,07)

Europos jaunimo plaukimo čempionatas 2019

Normatyvai | Nacionalinė atranka baigėsi. Į rinktinę pakviesti 7 plaukikai:

1 Kotryna Teterevkova  Q  Vilniaus MSC 50, 100, 200 krūtine
2 Arijus Pavlidi  Q  Vilniaus MSC 50, 100, 200 nugara, 50, 100 l. stiliumi
3 Erikas Grigaitis  Q  Kauno PM 50, 100, 200 nugara, 100 l. stiliumi
4 Jokūbas Keblys  Q  Panevėžio Žemyna 50, 100 l. stiliumi
5 Titas Smailys  Q  Panevėžio Žemyna 50, 100 l. stiliumi
6 Paulina Pekūnaitė  –  Panevėžio SG 50, 100, 200 nugara
7 Marija Rutkauskaitė  –  Kauno SM Startas 50, 100, 200, 400 l. stiliumi
Plaukikas (-ė) Nuotolis Rezultatas  Normatyvas 
Kotryna Teterevkova 100 m krūtine ✔️ 1.08,32  (1.11,29)
200 m krūtine ✔️ 2.28,06  (2.33,48)
Erikas Grigaitis 100 m nugara ✔️ 56,58  (57,24)
200 m nugara ✔️ 2.01,87  (2.05,24)
  Arijus Pavlidi 50 m laisvu stiliumi ✔️ 23,71  (23,76)
100 m nugara ✔️ 56,84  (57,24)
200 m nugara ✔️ 2.00,78  (2.05,24)
  Jokūbas Keblys   50 m laisvu stiliumi ✔️ 23,36  (23,76)
  Titas Smailys   50 m laisvu stiliumi ✔️ 23,76  (23,76)

Europos jaunimo olimpinis festivalis 2019

Normatyvai | Nacionalinė atranka baigėsi. Į rinktinę pakviesti 10 plaukikų:

1 Daniil Pancerevas A Klaipėdos Gintaro SC 50, 100 l. st., 100 peteliške
2 Aleksas Savickas B Panevėžio Žemyna 100, 200 krūtine, 50, 100 l. st.
3 Mija Motiejaitytė B Kauno PM 100, 200 krūtine
4 Laura Šliburytė -47 Kauno PM 50, 100 l. st.
5 Džiugas Karklelis -81 Ignalinos KKSC 100, 200 krūtine, 200, 400 kompl.
6 Tadas Praniauskas -87 Kauno PM 100, 200 nugara
7 Tomas Navikonis -106 Panevėžio Žemyna 100 nugara, 200 l. st.
8 Gerda Jotautė -108 Kauno PM 50, 100 l. st., 100 nugara
9 Nojus Skirutis -134 Klaipėdos Gintaro SC 400 l. st., 200 peteliške, 200 nugara, 400 kompl.
10 Radvilė Kerševičiūtė -143 Kauno PM 100, 200 peteliške
Plaukikas (-ė) Nuotolis Normatyvai
„A“ „B“
Aleksas Savickas 100 m krūtine ✖ (1.05,07) ✔️ 1.05,68
200 m krūtine ✖ (2.21,60) ✔️ 2.24,35
Daniil Pancerevas 50 m l. stiliumi ✖ (23,87) ✔️ 24,36
100 m l. stiliumi ✔️ 52,30 ✔️ (52,91)
Mija Motiejaitytė 100 m krūtine ✖ (1.12,89) ✔️ 1.13,32

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai