Plaukimas

LEN priėmė sprendimą nukelti Europos čempionatą ir kitus savo renginius

Pasquale Mesiano / Deepbluemedia / Insidefoto nuotr.

Europos plaukimo lyga (LEN), atsižvelgdama į koronaviruso (COVID-19) protrūkį Europoje ir neaiškias ateities prognozes, nusprendė visus svarbiausius savo organizuojamus tiek sporto, tiek nesportinius renginius, kurie turėjo būti surengti iki šių metų liepos pradžios, laikinai sustabdyti, nukelti arba visai atšaukti.

Europos vandens sporto čempionatas, turėjęs vykti gegužės 1124 dienomis Budapešte (Vengrija), yra nukeliamas po vasaros olimpinių žaidynių. Preliminari čempionato data – rugpjūčio 17–30 d., tačiau, jeigu situacija Europoje per artimiausius mėnesius nestabilizuosis, čempionatas gali būti atidėtas ir iki 2021 metų pavasario.

Europos veteranų čempionatas taip pat yra nukeliamas. Tiksli jo data bus paskelbta vėliau.

Birželio, liepos mėnesiais turėję vykti įvairūs Europos jaunimo čempionatai bus perkelti į šių metų rugpjūtį arba rugsėjį, nebent, įvertinus pasikeitusią situaciją, bus priimti kiti sprendimai.

LEN taip pat paskelbė, kad jos rengiami vandensvydžio turnyrai kol kas yra sustabdomi, o gegužės 10 dieną turėjęs įvykti LEN narių kongresas – atšaukiamas. Dėl naujos kongreso datos bus taip pat sprendžiama vėliau.

Plačiau apie sprendimą

 

Taip pat skaitykite

Rėmėjai ir partneriai