Lietuviai tęsia Nordic plaukimo čempionatą

Vaikinų estafetės komanda / Eesti Ujumisliit nuotr.

Gruodžio 1–3 Tartu (EST) 25 m Nuostatai Rezultatai Transliacija Internetinė svetainė

Tartu (Estija) toliau tęsiasi tradicinis Šiaurės Europos (Nordic) plaukimo čempionatas trumpame (25 m) baseine.

Šeštadienio varžybose lietuviams, kurie šiame čempionate varžosi su plaukikais iš Estijos, Islandijos, Farerų salų, Latvijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos ir Danijos, nepavyko iškovoti apdovanojimų.

Merginų 400 m plaukimo kompleksiniu būdu rungties finale Jorilė Balkevičiūtė užėmė 8-ą vietą (5.10,62 min.).

Vyrų 50 m nugara finale Edvinas Česnakas buvo šeštas (25,22 sek.).

100 m nugara merginų finale plaukusi Augustė Jakštaitė finišavo septinta (1.03,73 min.).

Nojus Šikorskis užėmė šeštą vietą vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Jo laikas finale – 28,11 sek.

100 m laisvu stiliumi vyrų rungtyje E. Česnakas buvo ketvirtas (50,12 sek.). Iki bronzos lietuviui pritrūko tik 0,12 sek. Matas Činga finale užėmė aštuntą vietą (50.45 sek.). Tos pačios rungties jaunimo (13–17 m.) finale  Arnas Augustinavičius finišavo šeštas (51,18 sek.), o Žygimantas Tautvydas – septintas (51,23 sek.).

Iki bronzos medalio moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje šiek tiek pritrūko Agnei Šeleikaitei. Ji moterų finale užėmė ketvirtą vietą (1.09,21 min.), o jaunesnėje amžiaus grupėje Patricija Aškelovič buvo septinta (1.12,24 min.).

Lietuviai pasirodymą šeštadienio varžybose užbaigė komandinėse estafetėse 4 x 100 m kombinuotu būdu.

Jaunimo finale lietuvės (Stela Švenčionytė, Patricija Aškelovič, Liepa Veronika Borevičiūtė ir Elzė Morta Daunoravičiūtė) užėmė šeštą vietą, kai finišavo per 4 min. 16,13 sek.

Vaikinų finale mūsų šalies komanda (Mykolas Tuskenis, Karolis Varanavičius, Martynas Bernotas ir Arnas Augustinavičius) buvo penkta. Mūsiškiai užfiksavo 3 min. 44,92 sek. rezultatą.

Prieš paskutinę varžybų dalį lietuviai bendrose jaunimo ir suaugusiųjų įskaitose tarp devynių komandų rikiuojasi septinti.

Čempionatas baigsis sekmadienį. Vakarinės dalies pradžia – 17 val.