Plaukimas

Plaukimo varžybose San Antonijuje J. Murdock pateko į B finalą

Justine Murdock startas varžybose San Antonijuje

Balandžio 10–13 San Antonijus, JAV 50 m baseinas Rezultatai Transliacija

San Antonijuje, Teksase (JAV) tęsiasi „2024 TYR Pro Swim Series“ plaukimo varžybos. Penktadienį į atvirą 50 m ilgio baseiną šoko dar keli Lietuvos sportininkai.

200 m laisvu stiliumi, vyrai

• Olimpinis normatyvas – 1:46.26
  • Lietuvos rekordas – 1:44.38 – Danas Rapšys, 2019

Vyrų 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje Daniil Pancerevas užėmė 39 vietą. JAV studijuojantis klaipėdietis distanciją įveikė per 1 min. 52,47 sek. ir į finalinius plaukimus nepateko.

Atrankoje geriausiai pasirodė Vokietijos plaukikas Rafaelis Miroslawas (1:47.75).

Greičiausi atrankos dalyviai

D. Pancerevo asmeninis šios rungties rekordas yra 1 min. 48,93 sek.

200 m nugara, moterys

• Olimpinis normatyvas – 2:10.39
  • Lietuvos rekordas – 2:11.56 – Ugnė Mažutaitytė, 2019

Moterų 200 m plaukimo nugara kvalifikacijoje startavo neseniai Lietuvos pilietybę atsikūrusi Justine Murdock. Atrankoje nuotolį ji įveikė per 2 min. 16,44 sek., užėmė 13-ą vietą ir pateko į B finalą.

Ryte greičiausiai plaukė Phoebe Bacon (2:08.99).

Greičiausios atrankos dalyvės

J. Murdock karjeros rekordas yra 2 min. 11,73 sek.

Moterų 200 m nugara finaliniai plaukimai įvyks naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Arijus Pavlidi varžybose San Antonijuje

200 m nugara, vyrai

• Olimpinis normatyvas – 1:57.50
  • Lietuvos rekordas – 1:56.11 – Danas Rapšys, 2017

Analogiškoje vyrų rungtyje savo atrankos plaukimą laimėjo Arijus Pavlidi. Lietuvis 200 m nuotolį nugara įveikė per 2 min. 2,27 sek. ir tokio rezultato būtų taip pat pakakę pasirodyti B finale, tačiau po finišo jis teisėjų buvo diskvalifikuotas už posūkio taisyklės pažeidimą (Delay Initiating Turn).

Su geriausiu laiku į finalą pateko ispanas Nico Garcia (1:58.70).

A. Pavlidi geriausias asmeninis šios rungties rezultatas – 1 min. 59,63 sek.

Tiesioginę šių varžybų transliaciją galima stebėti čia: USA Swimming Live Stream