Varžybose JAV – Tomo Navikonio triumfas (video)

Tomas Navikonis / ohiostatebuckeyes.com nuotr.

Vasario 28 – Kovo 2 Columbus, Ohio 25 yd baseinas Rezultatai

Ohajuje (JAV) vykstančiose „B1G Championships“ plaukimo varžybose trumpame baseine – lietuvio pergalė. 20-metis Tomas Navikonis (Ohajo valstijos universitetas) vyrų 200 jardų plaukimo rungties finale nuotolį įveikė per 1 min. 32,01 sek. ir iškovojo aukso medalį.

Atkaklioje kovoje T. Navikonis 0,02 sek. aplenkė Rafaelį Miroslawą (1 min. 32,03 sek.) iš Indianos.

Kaip skelbia Ohajo valstijos universitetas, panevėžiečio užfiksuotas laikas šį sezoną Amerikoje yra dešimtas.

Toks rezultatas metrais matuojamame trumpame baseine prilygtų 1 min. 41,65 sek. ir net 1,32 sek. pranoktų T. Navikonio karjeros rekordą (1 min. 42,97 sek.).

Rezultato konversija / „Swimulator’s Real-Time Converter“ duomenys

Kiek anksčiau varžybose lietuvis su komandos draugais Aleksu Metzleriu, Alexu Axonu ir Tristanu Jankovičiumi pelnė sidabro medalius estafetėje 4 × 200 yd laisvu stiliumi, kai finišavo per 6 min. 12,39 sek.

Priminsime, kad vasarį vykusiame pasaulio čempionate Dohoje (Kataras) jis kartu su Danu Rapšiu, Tomu Lukminu ir Roku Jazdausku iškovojo Lietuvai olimpinį kelialapį vyrų estafetėje 4 × 200 m laisvu stiliumi.